یه جورایی مثلاً آره

نوشته شده در (All, Products, Story & Novel) توسط The Mass در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۲

ye-joori-mesle...

یه جوری مثل …

نویسنده و تصویرگر: پیتر اچ. رینولدز

قصّه ای مناسب برای گروه سنی ب و ج

دانلود اجرای صوتی کتاب

دیدگاه‌ها برای یه جورایی مثلاً آره بسته هستند

Life is too short

نوشته شده در (All, Products) توسط The Mass در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۱

best-animation-gift

مثلاً تبلیغ:
اگه دوس دارید به دوستون یه هدیۀ دوست داشتنی بدین که تا حالا از کسی نگرفته ؛
اگه دوس دارید به مناسبتی عیدی بدین ؛
اگه خودتون از انیمیشن اونم از نوع انیمیشن کوتاه لذت می برید؛
اگه حوصله تون سر رفته ، سرگرمی می خواهید یا کسی پیشتون هست که مدام می گه حوصله ام سر رفته!
پیشنهاد می کنم این بستۀ انیمیشن و فیلم کوتاه رو داشته باشین.

توضیح:
مجموعۀ زندگی کوتاه است (Life is short) یکی از بهترین مجموعه های دوست داشتنی و مورد علاقه خودمه که این مدت جمع کردم.

این پک شامل دوتا DVD حاویِ دویست و بیست و دو (222) انیمیشن کوتاه و فیلم کوتاه هست.


البته بیشترش انیمیشن کوتاهه. بینشون فیلم های مستند و تیزرهای تبلیغاتی که ارزش هنری و تدوین و کارگردانی هم داشته وجود داره.

تمام انیمیشن های شرکت پیکسار و انیمیشن های جایزه گرفته و مشهور و دیدنی توی این مجموعه هست. تمام انیمیشن های کوتاه که در چند ساله اخیر بین 2005- 2013 نامزد و برنده اسکار بودند توی این مجموعه هست.


Life is short


توضیح بیشتر:
اسم این مجموعه رو بخاطر اینکه حاوی انیمیشن های کوتاه است ” زندگی کوتاه است” گذاشتم؛ تا همه مون یادمون باشه که عمر با سرعت می گذره. و هرچقدر پیش می ریم این سرعت بیشتر هم میشه و به نوعی شتاب می گیره. اینکه چجوری می گذره با خودمونه دیگه. بعد یه چیزی هم که هست برای استفاده و فهم زیبایی دور و برمون زیاد فرصت نداریم از همین رو انیمیشن های کوتاه ضمن اینکه وقت زیادی رو ازمون نمی گیره می تونه لذت زیادی ببخشه. به هرحال من خودم اگه همچین مجموعه ای کسی بهم بده ازش خیلی ممنونم. از این رو گفتم حالا که طی این مدت یه ساله اینارو جمع کردم و خودم دوس داشتم شاید خوب باشه به بقیه هم ارائه بدم.

مراحل سفارش:
کسی اگه خواست به ایمیل زیر تعداد درخواستی و آدرس دقیق پستی همراه کد پستی رو بفرسته تا شماره کارت رو دریافت کنه و بعد از پرداخت وجه این مجموعه در اسرع وقت (نهایتاً 48 ساعت) ارسال بشه.

mchangeling@yahoo.com

قیمت:
قیمت تمام شده این مجموعه با احتساب هزینه پست، دوازده هزار تومنه. (12000 تومان) واقعاً کمتر نمیشه، چون تقریباً هزینه دی وی دی ها و قاب هاشون به علاوه رایت ، طراحی و چاپ کاور و هزینه پست کم نبوده، اضافه کنید هزینه اینترنت که هر گیگ حجم 4700 تومنه و این دو دی وی دی 8 گیگ کامل هست. پس قیمت غیرمنصفانه ای گفته نشده.

پ.ن1: 20 درصد از عایدی این پک ها توسط نگارنده به یکی از سایت های معتبر انیمیشن داخلی تخصیص یافت.

پ.ن 2(4تیر92): تعداد این پک ها بسیار محدود بود و تمام شد. نگارنده فقط از باب اشتراک لذت تماشای این مجموعه آن ها را به این طریق عرضه کرد. تجربۀ خوبی بود که باعث شد این تعداد محدود در چند مورد به نقاط مختلف تهران ارسال شود و متقاضیانی از شهرهای رشت، مشهد، شیراز، اصفهان و اهواز داشت که خداروشکر راضی بودند. این مجموعه تقریباً بسیاری از انیمیشن های مطرح تا فوریه 2013 (بهمن 91) را پوشش می داد. بدیهی است که در سال جدید آثار بسیار جدیدی خلق شده اند که می بایست در مجموعه های جدیدتر به روز شوند. در هر صورت در حال حاضر دیگه این مجموعه عرضه نمی شه. سبز باشین…


وردپرس فارسي
C2M
ads
ads

ابر برچسب‎ها